ביטוח רכב

ענף ביטוח רכב הוא תחרותי מאוד, אם תתעניינו בביטוח רכב יתחילו לזרום אליכם המון הצעות מחיר לפוליסת ביטוח רכב חובה או ביטוח מקיף,  אז איך תבחרו את פוליסת ביטוח רכב המתאימה והמשתלמת ביותר?זקוקים לביטוח רכב? בין אם קניתם רכב חדש ואתם צריכים ביטוח רכב ובין אם אתם מתכוונים לחדש ביטוח רכב, מומלץ תמיד לא לקפוץ על פוליסת ביטוח רכב הראשונה שחברת ביטוח הראשונה שנתקלתם בה מציעה לכם, אלא כדאי להקדיש לעניין מעט סבלנות כיון שבתחום ביטוח רכב יש הרבה מה לבדוק ולהשוות בין החברות השונות.

כל סוגי הביטוח לרכב

קיימים הבדלים בין פוליסות ביטוח רכב חובה וכמובן גם בין פוליסות ביטוח רשות, ביטוח מקיף.

אחרי שקיבלתם הצעות מחיר שונות לפוליסות של ביטוח מקיף, שימו לב לא רק למחיר אלא גם לסעיפים המרכיבים את הפוליסה. לעיתים התוכן של פוליסת ביטוח מקיף לא פחות חשוב מהשורה התחתונה, מחיר הפוליסה.

לדוגמה על סעיף של השתתפות עצמית כדאי מאוד להתעכב ולערוך השוואה בין סעיפי  ההשתתפות העצמית בפוליסות ביטוח מקיף של החברות השונות. מומלץ לקחת ביטוח מקיף שמציע לכם את עלות ההשתתפות העצמית הנמוכה ביותר במקרה של תביעה.

שימו לב, לעיתים רבות חברות ביטוח ינסו לשכנע אתכם שהבטיח מקיף שהן מציעות הוא הזול ביותר. מחיר  הפוליסה יהיה אכן הנמוך ביותר אך העלות השתתפות עצמית תהיה גבוהה. מעבר לכך רצוי תמיד לדעת בפרוטרוט אילו כיסויים מציעה לכם פוליסת ביטוח מקיף ואילו לא. ייתכן ואותה חברה שמציעה לכם פוליסת ביטוח מקיף אטרקטיבית לא מיידעת אתכם שהפוליסה חסרה כיסויים שאתם זקוקים או מעוניינים בהם כמו למשל אספקת רכב חלופי. מומלץ מאוד לשים דגש על הפרטים של הפוליסה.

מחיר ביטוח מקיף הוא כמובן שיקול מרכזי, לא תאמינו אילו הבדלים במחירים תוכלו למצוא אחרי השוואה בין החברות ביטוח השונות, לכן גם אם כבר נקשרתם עם חברת ביטוח אחת בשנה הראשונה, כדאי לכם לא להיות מקובעים ולבדוק הצעות מחיר מחברות שונות מידי שנה לפני שאתם מחדשים ביטוח מקיף. שימו לב שביטוח רכב ובכלל זה ביטוח מקיף חייב לכלול את התנאים שמתאימים לכם, לכן המחיר הוא אומנם שיקול מרכזי בבחירת ביטוח רכב אך בהחלט לא השיקול היחיד.

אין שום הכרח לרכוש פוליסת ביטוח מקיף מאותה חברה שבה רכשתם ביטוח חובה לכן הקפידו לבחור כל סוג של ביטוח רכב לאחר השוואה בין החברות השונות ובהתאם לצרכים שלכם.

האינטרנט הוא הדרך הטובה ביותר לחסוך בזמן ולהגיע אל הפוליסה של ביטוח רכב הטובה ביותר עבורכם, יש לא מעט אתרים באינטרנט של השוואת מחירי ביטוח רכב, היעזרו בהם כדי להשיג את הפוליסה המשתלמת.